• 0542 291 85 75
  • 0542 291 85 75
  • info@sufamedya.com

Yaklaşık 12 yıldır kurumsal ve bireysel alanlarda Grafik Tasarım, Web Tasarım, Baskı Tasarım (Baskıya hazırlık), Kurumsal Kimlik Tasarımları, Arayüz Geliştirme ve PHP, Ajax,  HTML CSS Kodlama olarak hizmet vermekteyiz.

Neden mi FARKLIYIZ? İşte cevabı…

Yeni ismimiz olan Sufa Medya ile bulunduğumuz sektördeki rakiplerimizden çok farklı bir özellik ile bir adım öne çıkıyoruz. Biz, işimizi para kazanmak için yapıyoruz. Evet, doğru duydunuz. Çünkü piyasadaki hemen hemen her web tasarım ajansı işlerini para için değil, sanat için yaptıklarını söyler. Fakat sanata paha biçilemez. Biz ise sadece işimizi yapıyoruz, bizim işimiz, bizzat sanatın ta kendisi olduğundan sizden yaptığımız sanat için değil, işimiz için ücret talep ediyoruz…

O sebeple müşterilerimizi tek seferlik görmüyoruz, hatta onları müşteri olarak dahi görmüyoruz. Çünkü müşteri-ajans ilişkisi kasvetlidir; müşterinin aklında bir proje veya fikir yoksa endişe dolu ifadelerle geldiğinde aklındakini net olarak anlatamayabilir. Bu yüzden ajansta da tecrübelerine rağmen beklentiyi karşılayamama endişesi doğar. Bütün bu endişeler istenilen tasarımın gecikmesine, eksiklikler yaşanmasına hatta istenilen tasarımdan çok uzak bir çalışmanın ortaya çıkmasına sebebiyet verir.

Fakat bizim müşterilerimiz bilir ki, istemedikleri bir çalışma kendilerine teslim edilmeyecektir, beğenmeseler dahi mutlaka revizelerle hayalini kurdukları projeye kavuşacaklardır. Bu rahatlık ise müşteri-ajans ilişkisinin kasvetini tamamen dağıtarak iletişimi kolaylaştırır ve sonunda beklentilerin belki çok daha üzerinde bir çalışmaya kavuşulur.