Tweetle Whatsappda paylaş

AKDENİZ TURU

 

 Fethiye, Ölüdeniz, Saklıkent, Patara plajı, Kaş, Kekova,Demre, Finike, Üçağız, Batıkşehir, Olympos, Phaselis, Kemer, Antalya,Düden şelalesi, Kemer altı Çarşısı, Antalya Müzesi Kumdan Heykeller Festivali,Side, Aspendos, Alanya, Damlataş Mağarası, Kelebekler Vadisi

 2019  Cuma :

Saat 18:00 buluşmamızın ardından saat 18:30 da Times ve The Guardian News tarafından Dünya’da gidilebilecek en iyi tatil beldesi seçilen Fethiye’ye hareket ediyoruz.

 2019 Cumartesi :

Sabah saatlerinde kahvaltımızı alıp turumuza başlıyoruz. Türk turizminin simgesi Avrupa’nın 2. Büyük kanyonunun bulunduğu 18 km uzunluğunda olan Saklıkent Kanyonuna hareket ediyoruz. Müthiş doğa güzelliği ve buz gibi sularıyla büyüleyen Saklıkent kanyonunda keyifli bir yürüyüş yapacağız. Dileyen misafirlerimiz Eşen çayı ile bütünleşen kanyon’da ekstra Nehir Rafting’i yapabilirler. Sonrasında Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Ölüdeniz de vereceğimiz yüzme molamızın ardından Fethiye‘de Likya uygarlığına ait 2400 yıllık Kral Mezarları’nı ziyaret ediyoruz. 80 derece eğimle yapılan mezarların bugüne kadar kalabilmesinin sırrını rehberimizden dinledikten sonra konaklama yapacağımız Fethiye’deki otelimize varış ve akşam yemeğimizin sonrasında serbest zaman.

 2019 Pazar :

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Kaş'a hareket rehberimizin belirleyeceği zamana kadar Kaş merkezinde serbest zaman sonrasında Kekova’ya hareket ediyoruz. Türkiye denizlerinde yapılan en keyifli tekne turları arasında hiç şüphesiz birinci olan ekstra Kekova Tekne Turu’muza katılmak üzere Üçağız’a hareket ediyoruz. Masmavi sularda kulaç atabileceğimiz ve tarihi yaşayabileceğimiz Kekova tekne turumuza başlıyoruz. Güzeller güzeli koylar, pırıl pırıl deniz, asırlar öncesinin tarihini halen üzerinde taşıyan adalar, Suyun içerisindeki kaya mezarları ve batık şehirleriyle ünlü Kekova’nın mavi sularında yol alırken teknemizde yapacağımız mangal keyfinin ardından Simena Kalesi'nde dilerseniz ev yapımı dondurmalardan tadabilirsiniz. Gün boyu yüzmeye ve tarihe doyacağımız keyifli bir günün ardından konaklama yapacağımız otele gidiyoruz. Otelde akşam yemeği ve dinlenme…

 2019 Pazartesi :

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Sembolü portakal olan Antalya’nın şirin ilçesi Finike’de panoramik olarak yapacağımız gezinin ardından Olympos’a hareket ediyoruz. Bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur Olympos’ta, kilise, hamam, agora, korsan lahiti gibi Antik Kent’e ait eserleri görüyoruz. Olympos’un eşsiz doğasını fotoğraflayabilirsiniz. Ardından estra öğle yemeği için doğa harikası Ulupınar’da bulunan restoranımıza geçiyoruz. Yemekten sonra, yüzme molası alacağımız yeşil ve mavinin iç içe olduğu antik limanlarıyla ünlü Phaselis’e geçiyoruz. Buradaki gezimizi takiben Türk turizminin son dönemlerinde en önemli tatil merkezlerinden olan Kemer ’de kısa bir mola ve tekrar otobüsümüzle Antalya’ya hareket ediyoruz. Konaklama yapacağımız Antalya merkezde bulunan otelimize varış ve alacağımız akşam yemeğimizin sonrasında serbest zaman. Dileyen konuklarımız kale içinde eğlenebilir ya da sahilde dolaşabilir.

 2019 Salı :

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimizle birlikte 2 bin yıl önce Bergama kralı II.Attalos’un kurduğu Antalya’da yeryüzü cennetinin kapılarını açıyoruz. İlk durağımız Düden Şelalesi..  Bir doğa harikası olan Düden Şelalesi huzur bulacağımız bir ortam. Ardından en zengin antik Roma müzesi olan Antalya Müzesi’ni ziyaret edip şehir merkezinde serbest zaman vereceğiz. Bu zaman diliminde dileyenler Konyaaltı Plajı’nda denize girebilir, alışveriş yapabilir yada Dev Akvaryum’u ziyaret edebilirler. Muhteşem bir günün ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve serbest zaman.. Dileyen konuklarımız ile yemekten sonra dünyanın en büyük kum heykel etkinlikleri arasında yer alan Kumdan Heykeller Festivali’ne gidiyoruz. Gezimizin ardından otel dönüş ve dinlenme..

 

2018 Çarşamba :

Sabah alacağımız açık büfe kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılıyoruz İlk olarak tüm Akdeniz ülkeleri içerisinde en iyi korunmuş antik tiyatro özelliği taşıyan Aspendos’u ziyaret edip Side’ye geçiyoruz Side’de Apollon Tapınağı’nda vereceğimiz fotoğraf molamızın ardından Alanya’ya hareket ediyoruz ve Dünyaca ünlü Damlataş Mağarası’nı ziyaret ediyoruz ve son olarak Kleopatra Plajı’nda yüzme molamızı veriyoruz. Ardından teleferik ile muhteşem manzaralar eşliğinde yarımada üzerinde bulunan Helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerine ev sahipliği yapmış olan Alanya Kalesi’ne çıkıyoruz. Kısa bir serbest zaman sonrasında dönüş  yolculuğumuz başlıyor.

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER;

 

TURİZM TAŞIMA KURALLARINA UYGUN ARAÇ İLE ULAŞIM

 • FETHİYE'DE OTELDE 1 GECE KONAKLAMA & Dalaman'da Otelde 1 gece konaklama)
 • KEKOVA DELUXE HOTEL'DE 1 GECE KONAKLAMA http://www.kekovadeluxe.com/
 • ANTALYA  BEST WESTERN KHAN OTELDE 2 GECE KONAKLAMA  www.khanhotel.com
  OTELLERDE 4 GECE KONAKLAMA 
 • OTELLERDE 4 ADET AÇIKBÜFE SABAH KAHVALTISI
 • OTELLERDE 4 ADET AKŞAM YEMEĞİ,
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • OTOBÜS İÇİ SICAK – SOĞUK İKRAMLAR

  

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER;

 • ÖĞLE YEMEKLERİ,
 • TÜM YEMEKLERDE VE OTELDE ALINAN İÇECEKLER,
 • MÜZE – ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ,
 • KEKOVA TEKNE TURU
 • ALANYA TELEFERİK ÜCRETİ

 

istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours

 • +90 542 291 85 75
 • +90 542 291 85 75

HIZLI REZERVASYON

Toplam Tutar :