Neden Tatil Madeni


Biz kimiz ? :

13 yıldır Turızm sektörü içinde LG turizm seyahat acentası olarak yola çıkan ,yolda olmak
için hissetmek gerektiğini savunanlardanız.Tavrını ve ticari duruşunu netlikten ayırmamakta kararlı ,iki yoldaşız . Tesadüfler sonucu bir araya gelen,ayrı bölge toprağında büyüyen ,eğitimi ve yaşantısı emek ve sevgi üzerine yeşeren ,sektörün eğitim bölümlerinde filizlenen ,ruhların dostluğu ve tanışıklık güveni ile yolda olanlarız. Vicdanımız ile huzurumuza eşlik edecek anlar biriktirmek için çabalayanız .

Neden Tatil Madeni ? :

Acentamızın resmi kuruluş yeri Zonguldak . Bundan yola çıkarak, emek çabanın içinden gelmenin ne olduğunu bilen ,hata kabul etmeyen yerin binlerce altında olan, bize ulaştığında ısıtmaktan başka amaca hizmeti olmayan kömür diyarındanız.Bir ucumuz ise lezzetin madeni olarak nitelendirilen Gaziantep .

Neden Travel Designer ?:

Tatilin zevk içinde olması gerekliliği inanan ,bunun bir sanatçı bakışı ile tasarımlanması gerektiğine inananlardanız .İki yoldaş olarak sanatın müziğin görselliğin insanlığın
kıymeti bilerek,hissettirmek amaçlı, saate tersine bakarak ,yaşamın yansımalardan olduğunu
savunanlardanız. Farklı bölgelerde olsak da mesafelerin sadece birer kavram olduğuna inananlarıyız .

Misyonumuz nedir ?

Tatil madeni ekibi olarak ,dolaşırken sevgimiz ile yüreklere dokunmak alışkanlığımızı, sizler ile bir sosyal sorumluk ve farkındalık projeleri haline dönüştürmek amacındayız . Yollarımızın bizi, her seferinde yoldaşlığa taşıyabileceğini biliyoruz . Turlarımızın gezmek görmek odağını PAYLAŞIMA açarak ,gittiğimiz her turun sonuna ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere ,elle
tutulur yürekle hissedilir bir eşyayı yanınıza almanızı istiyoruz .Gittiğimiz bir kentin ihtiyaç sahiplerine ulaşarak bir okuluna,çoçuklarına yardımlarınızı taşımaya karalıyız .
Gezmenin bir lüks olmadığını, anı biriktirme olduğunu savunan bizler ,sıradan bir tur yerine sevgi yumağı halinde turların içinde olmak hepimizin ruhundaki küçük çocuklara iyi geleceğini hissediyor ve biliyoruz .Bu konudaki desteğiniz ,hepimize iyi gelecek .
Yaşamın içindeki yaratılış nedenimiz an gelecek sadece yüreklerdeki gülümsemeden ibaret olduğunu biz turlarımıza taşıyoruz .Eğer aradığınız böylesi bir ruh ile gezmek ise,ortak hayallerde keşfetmek ise lütfen okumaya devam edin !Turlarımız da ki içeriklerimiz isteyerek gezmek ,gezerek keşfetmek tadına vararak lezzet şöleninde olmaktır.
Eğer amacınız sadece bir yere giderken ,herhangi bir acentanın turu sadece fiyatı uygun fiyatlı diye yada tanıdıklar gitmiş diye onları tercih ediyorsanız devam edin . Gezmenin bir nedeni olmalı diye düşünüyorsanız ,farkındalık içinde bir sevgi paylaşım projesinde -bende varım diyebilmek ise amacınız ,bize ulaşın ….

Tatil Madeni farkımız nedir ?

Butik Otellerde Konaklama,  Yöresel Sofralarda Lezzetler,  Konusunda Uzman ve Seçkin Kültür Danışmanları Rehberliği , Özgün Program İçerikleri olarak sıralayabiliriz.

Şirketimiz kurulduğundan bu yana, tercihleri LG tur ve Tatil Madeni olan  ve 11.000 kişiye ulaşan seçkin gezginlerimiz ve yaptığımız anketler neticesinde ölçümlenen 100% oranında müşteri memnuniyetimiz ve referanslarımız çıktığımız yolda bizlere güç vermektedir. 

Saygılarımızla
TATİL MADENİ Travel Designer

            Tur Rehberi Nilgün Mazıcıoğlu  &  Tur Operatörü Levent Yüzgeç  

Tatil Madeni farkımız nedir ?

Butik Otellerde Konaklama, Yöresel Sofralarda Lezzetler, Konusunda Uzman ve Seçkin Kültür Danışmanları Rehberliği , Özgün Program İçerikleri olarak sıralayabiliriz. Şirketimiz kurulduğundan bu yana, tercihleri LG tur ve Tatil Madeni olan ve 11.000 kişiye ulaşan seçkin gezginlerimiz ve yaptığımız anketler neticesinde ölçümlenen 100% oranında müşteri memnuniyetimiz ve referanslarımız çıktığımız yolda bizlere güç vermektedir.

Misyonumuz nedir ?

Tatil madeni ekibi olarak ,dolaşırken sevgimiz ile yüreklere dokunmak alışkanlığımızı, sizler ile bir sosyal sorumluk ve farkındalık projeleri haline dönüştürmek amacındayız . Yollarımızın bizi, her seferinde yoldaşlığa taşıyabileceğini biliyoruz . Turlarımızın gezmek görmek odağını PAYLAŞIMA açarak ,gittiğimiz her turun sonuna ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere ,elle tutulur yürekle hissedilir bir eşyayı yanınıza almanızı istiyoruz .Gittiğimiz bir kentin ihtiyaç sahiplerine ulaşarak bir oku