Logo Loading

KURUMSAL

Kafanızı karıştıran yüzlerce web tasarım sitesi içerisinden, size kullanımı en kolay bir arayüz sunan, aradığınızı rahatça bulabileceğiniz modüler bir yapı ile kolayca sipariş verebileceğiniz şekilde kullanabileceğiniz sitemiz ile hizmet sunmaktayız.

Eğer işlerimizi incelerseniz, yaptığımız her tasarımdan kodlama detaylarına kadar kolaylıkla fark edebilirsiniz ki; müşterinin/kullanıcının maximum performans alabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bu ince detaylar, projenizin kullanılabilirliğini artırarak en yüksek seviyede olumlu geribildirim sağlar.

Projenizin yapım aşamasında ve sonrasında -anlaşmaya bağlı olarak- karşılaşabileceğiniz her türlü problem için size en hızlı şekilde yardımcı olabilmek için her zaman buradayız.

Herkes bir şeyler yazar, kodlar… Fakat kullanıcının/müşterinin tam manasıyla faydalanabileceği bir platform oluşturabilmek tam bir profesyonellik ister. Sufa Medya işte bu alanda yardımınıza koşmaktadır.

R10.Net Ödüllü Grafik Tasarım Yarışmaları’nda “Birincilik” ile ödüllendirilmiş tasarımlarımıza aşağıdan göz atabilirsiniz.

  • 1

kurumsal2

KISACA SUFA MEDYA KİMDİR ?

Yaklaşık 12 yıldır kurumsal ve bireysel alanlarda Grafik Tasarım, Web Tasarım, Baskı Tasarım (Baskıya hazırlık), Kurumsal Kimlik Tasarımları, Arayüz Geliştirme ve PHP, Ajax,  HTML CSS Kodlama olarak hizmet vermekteyiz.

Neden mi FARKLIYIZ? İşte cevabı…

Yeni ismimiz olan Sufa Medya ile bulunduğumuz sektördeki rakiplerimizden çok farklı bir özellik ile bir adım öne çıkıyoruz. Biz, işimizi para kazanmak için yapıyoruz. Evet, doğru duydunuz. Çünkü piyasadaki hemen hemen her web tasarım ajansı işlerini para için değil, sanat için yaptıklarını söyler. Fakat sanata paha biçilemez. Biz ise sadece işimizi yapıyoruz, bizim işimiz, bizzat sanatın ta kendisi olduğundan sizden yaptığımız sanat için değil, işimiz için ücret talep ediyoruz…

O sebeple müşterilerimizi tek seferlik görmüyoruz, hatta onları müşteri olarak dahi görmüyoruz. Çünkü müşteri-ajans ilişkisi kasvetlidir; müşterinin aklında bir proje veya fikir yoksa endişe dolu ifadelerle geldiğinde aklındakini net olarak anlatamayabilir. Bu yüzden ajansta da tecrübelerine rağmen beklentiyi karşılayamama endişesi doğar. Bütün bu endişeler istenilen tasarımın gecikmesine, eksiklikler yaşanmasına hatta istenilen tasarımdan çok uzak bir çalışmanın ortaya çıkmasına sebebiyet verir.

Fakat bizim müşterilerimiz bilir ki, istemedikleri bir çalışma kendilerine teslim edilmeyecektir, beğenmeseler dahi mutlaka revizelerle hayalini kurdukları projeye kavuşacaklardır. Bu rahatlık ise müşteri-ajans ilişkisinin kasvetini tamamen dağıtarak iletişimi kolaylaştırır ve sonunda beklentilerin belki çok daha üzerinde bir çalışmaya kavuşulur.